• 739 652 508

Sport pro všechny

Nabídka sportovních aktivit

Brno v pohybu 2020

6. ročníku brněnského festivalu ZDRAVÍ, POHYBU A SPORTU – Brno v pohybu 2020.

Dokumenty ke stažení:

Festival Brno v pohybu se bude konat v sobotu 16. 5. 2020, tentokrát ve sportovním areálu Hroch.
Poloha sportovního areálu „u řeky“ nám dovolí zapojit do festivalu také reprezentanty lodních sportů a ve větší míře také zástupce zdravého životního stylu a brněnského fitness a wellness.

V letošním roce připravujeme několik zón pro malé i velké návštěvníky

SPORT ZÓNA již tradičně představí reprezentanty brněnských sportovních klubů a oddílů, v BUDO ZÓNĚ si na své přijdou fanoušci bojových umění a sportů a ve FITNESS a WELLNESS ZÓNĚ se budou prezentovat zástupci zdravého životního stylu. Pro malé i velké připraví společně pestrou nabídku pohybového vyžití také zástupci brněnského PARKOURU a SOKOLSKÉ VŠESTRANNOSTI ze župy Jana Máchala. A v zóně VODA budou moci návštěvníci zjistit všechna kouzla vodních sportů i volnočasových aktivit.

Hlavní pódium

Letošní novinkou bude také centrální festivalové pódium, kde v průběhu celého festivalu budou ke zhlédnutí prezentace jednotlivých klubů, oddílů a partnerů. Zde také přivítáme ambasadory festivalu a jeho další významné hosty… a na závěr festivalu také jedno hudební překvapení! ?

Těším se, že společně opět podpoříme dlouhodobé poslání festivalu Brno v pohybu:
Společně inspirovat a motivovat děti i dospělé k pravidelnému pohybu a vědomému odpočinku. Pomáhat rodičům nasměrovat jejich ratolesti ke sportu a vybrat vhodnou aktivitu

Pojďte do toho s námi. Žijte Srdcem!

Roman Vágner

ředitel festivalu

O nás

Sokolské župy jsou středním organizačními a řídícími články Sokola. Naše župa sdružuje 51 jednot s více než 9000 členy. Patří k největším v ČOS a od rou 1925 nese jméno třebíčského rodáka, náčelníka dřívější Moravsko-slezské obce Sokolské Jana Máchala. V Jihomoravském kraji je 6 sokolských žup.

• Adresa: Kounicova 20/22
    Brno, 602 00
    (vchod z ul. Sokolská – od hřiště Sokola Brno I)

• Mobil: 739 652 508